ACCOUNT
KLÁN
FÓRUM
EGYÉB
KLÁN
[Fight_Club]
Fórum
Statisztika
Szövetségek
Keresés
Fórum
»
Offtopic
«
1
...
136
137
138
139
140
...
218
»
Le!
StanderMan
Felhasználó
11 éve
Szia roli \o
A SEC klán legjobb barátja! <3
:Q
SnowFlake
Felhasználó
11 éve
zimo írta:
Hiányoztam? ..
Jövök offolni
Természetesen. Rettentően ideges is voltam hogy ott rekedtél Münchenben valami hófúvás alatt!
Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet!
StanderMan
Felhasználó
11 éve
Nem tudok aludni :cc
A SEC klán legjobb barátja! <3
:Q
balintokiller
Felhasználó
11 éve
És inkább stickmunon csavarogsz?:'D
Facen sokkal több élőt találsz xd
SnowFlake
Felhasználó
11 éve
StanderMan írta:
Nem tudok aludni :cc
Őt ezért csináltad este unalmadban?:
http://stickman.hu/nemtudom
Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet!
Compton
Felhasználó
11 éve
balintokiller írta:
És inkább stickmunon csavarogsz?:'D
Facen sokkal több élőt találsz xd
Ott csak a zsidók nyavajognak. Mennyé szkájpra.
Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.
StanderMan
Felhasználó
11 éve
Nem. xd én nappal tudok aludni mert ejjel nem vagyok fáradt. Ma is suliban irodalmon elaludtam 20 percre es a tanar eszre se vette Dx
A SEC klán legjobb barátja! <3
:Q
Compton
Felhasználó
11 éve
xd és îgy hogyan tanúsz?
balintokiller
Felhasználó
11 éve
Minekaz?
Én eddig az évben itthon nem nyitottam ki egy könyvem se
Compton
Felhasználó
11 éve
Én is ezt tenném. Csak az ofőnk egy vörös picsa. Múltkor is véletlen összefutott az anyámmal, amikor a város másik felében lakik.
«
1
...
136
137
138
139
140
...
218
»
Fel!
Idézet